Hygienické kľúče

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Show sidebar
Zobraziť 9 24 36
Zavrieť

antibakteriálny hygienický kľúč

0.00
Praktický hygienický kľúč z antibakteriálneho plastu na stláčanie tlačidiel a otváranie dverí bez priameho kontaktu. V súlade s ISO 22196.
Zavrieť

Bigox hygiene key

0.46
Practical stainless steel hygiene key with metal keyring. For pushing buttons and opening doors without direct contact.
Zavrieť

Kozko hygiene key

0.31
Practical aluminium hygiene key with metal keyring. Specially designed shape for public transport handlebars, also ideal for pushing buttons and opening doors without direct contact.
Zavrieť

Napil hygiene key

0.24
Practical hygiene key in transparent acrylic for pushing buttons and opening doors without direct contact.
Zavrieť

NoTouch Bamboo hygienický kľúč

0.68
Praktický hygienický kľúč z bambusovej preglejky na stlačenie tlačidiel a otváranie dverí bez priameho kontaktu. S priloženým kovovým krúžkom môže byť tiež použitý ako prívesok na kľúče.
Zavrieť

NoTouch Creative hygienický kľúč

0.88
Praktický hygienický kľúč z akrylu na stlačenie tlačidiel a otváranie dverí bez priameho kontaktu. S priloženým kovovým krúžkom môže byť tiež použitý ako prívesok na kľúče. V cene je zahrnutá UV LED potlač prednej strany, nezahŕňa tlačovú prípravu.
Zavrieť

NoTouch Steel hygienický klíč

0.68
Praktický hygienický kľúč z nerezovej ocele na stlačenie tlačidiel a otváranie dverí bez priameho kontaktu. S priloženým kovovým krúžkom môže byť tiež použitý ako prívesok na kľúče. Dodávané v rozloženom stave.
Zavrieť

NoTouch Wrist hygiene key

1.14
Practical hygiene key in acrylic for pushing buttons and opening doors without direct contact. Including polyester wristband with metal carabiner. With sublimation printed graphics on both sides of the ribbon. MOQ: 250 pcs.
Zavrieť

NoTouch Wrist Plus hygienický kľúč

1.34
Praktický hygienický kľúč z akrylu na stlačenie tlačidiel a otváranie dverí bez priameho kontaktu. Vrátane polyesterového náramku a kovovej karabínky. V cene je zahrnutá UV LED potlač prednej strany kľúča a sublimačnú potlač oboch strán náramku, nezahŕňa tlačovú prípravu. Min. mn.: 250 ks.
Zavrieť

Bezkontaktní otvírač dveří

0.25
Bezkontaktní otvírač dveří - NOTOUCHIT
Zavrieť

Bezkontaktní otvírač dveří

0.74
Bezkontaktní otvírač dveří - NOTOUCH